Pieniądze szczęścia nie dają

Lecz o wiele lepiej być nieszczęśliwym w nowym lamborghini niż w kilkunastoletnim Fiacie

Debet na koncie osobistym tańszy od kredytu

bank

Mnóstwo ludzi myśli o pożyczkach dopiero gdy pojawiają się kłopoty finansowe. Jednak jeśli zainteresujemy się tymi sprawami szybciej to możemy dzięki temu bardzo dużo zaoszczędzić. Jeśli szukamy pożyczki dopiero jeśli braknie nam środków finansowych to nie będziemy posiadali większych możliwości oraz zostaniemy zmuszeni zdecydować się na pierwszą lepszą ofertę kredytową. Jednak jeśli zadbamy o to szybciej to będziemy mogli przygotować sobie na trudne miesiące wyjątkowo tanie pożyczki.

Jest to możliwe dzięki wyjątkowo korzystnej ofercie debetów na rachunkach bankowych. Zdecydowanie się na debet na rachunku osobistym umożliwia nam dostęp do dodatkowej gotówki w każdej chwili bez konieczności kontaktowania się z bankiem i oczekiwania na decyzję o pożyczce. Jest to jedno z najwygodniejszych rozwiązań jakie proponują nam polskie banki.

bank

Dodatkowo debet rachunku osobistym posiada o wiele mniejsze oprocentowanie, które jest liczone wyłącznie od kwoty, na którą się zadłużamy. Oczywiście pod uwagę jest brany także czas pożyczki. Gdy spłacimy swój dług szybko to teoretycznie nic nie zapłacimy za tego typu kredyt. Takie rozwiązanie zapewnia nam płynność finansową pomimo chwilowych trudności, lecz co ważniejsze nie naraża nas w przyszłości na duże koszta. Konto bankowe z możliwością debetu ma w swojej ofercie każdy polski bank, dlatego wystarczy, że będziemy posiadać dobrą zdolność kredytową, żeby móc się ubiegać o debet.