Pieniądze szczęścia nie dają

Lecz o wiele lepiej być nieszczęśliwym w nowym lamborghini niż w kilkunastoletnim Fiacie

Pożyczka gotówkowa - w jakim banku najtańszy?

kredyty

Szukając dobrego kredytu zwykle zadajemy sobie pytanie: w którym banku go zaciągnąć. Jednak jest to trochę błędne podejście do tematu. O wiele rozsądniejszym rozwiązaniem jest wyszukanie niedrogiego banku i aktywne korzystanie z jego oferty. Oznacza to, że nie warto zmieniać banku przy każdym kredycie. O wiele atrakcyjniejsze warunki otrzymamy jeśli całymi naszymi finansami zajmie się pojedynczy bank.

Gdy w danym banku będziemy mieli otwarty rachunek bankowy i aktywnie będziemy z niego korzystali, to znaczy co najmniej raz na miesiąc będzie na niego wpływała nasza płaca za pracę to otrzymanie kredytu w tym banku stanie się niezwykle łatwe. Niepotrzebne okażą się wszelkie formalności takie jak zaświadczenie z pracy dochodach. Dzięki temu skróci się też czas oczekiwania na kredyt, nawet do kilku godzin, gdyż bank będzie w stanie natychmiast rozpatrzyć nasz wniosek.

kredyty

Opisane rozwiązanie gwarantuje nam także o wiele większą kwotę pożyczki, o którą możemy się starać, a przy odrobinie szczęścia możemy liczyć także na mniejsze oprocentowanie kredytu, gdyż ryzyko naszego kredytu gotówkowego będzie dla banku dużo mniejsze. Dzięki czemu korzystanie cały czas z tego samego banku prawdopodobnie okaże się o wiele korzystniejsze niż wybór banku z najniższym oprocentowaniem zawsze gdy potrzebujemy kredytu.